LIGA PREMIER 2014


#
PASUKAN
P
M
S
K
J
B
BJ
Mata
1
PDRM
22
16
4
2
63
23
40
52
2
FELDA UNITED FC
22
15
5
2
58
26
32
50
3
PULAU PINANG
22
13
5
4
41
30
11
44
4
KEDAH
22
11
5
6
43
25
18
38
5
JOHOR DT II
22
9
8
5
50
26
24
35
6
NEGERI SEMBILAN
22
8
6
8
26
28
-2
30
7
SABAH
22
6
6
10
21
30
-9
24
8
KL DRB HICOM FC
22
6
5
11
32
34
-2
23
9
UiTM FC
22
5
7
10
22
38
-16
22
10
KL SPA PUTRAJAYA FC
22
5
7
10
23
41
-18
22
11
PERLIS
22
2
6
14
21
50
-29
12
12
PBAPP FC
22
1
6
15
16
45
-29
9
# PDRM sah menjuarai Liga Premier 2015
# Perlis & PBAPP sah turun ke Liga FAM 2015
# Tempat 1 - 4 LAYAK automatik ke Piala Malaysia 2014
# Tempat 5 - 6 ke PLAY OFF Piala Malaysia 2014


24 JANUARI 2014 (JUMAAT)
001
Stadium MB Petaling Jaya
4:45pm
KL FELDA UNITED FC
1
1
PP PBAPP FC
Edward Junior Wilson
Muhammad DaudZo
002
Stadium TAR Paroi
8:45pm
NEGERI SEMBILAN FA
2
1
KL DRB HICOM FC
Josef Kaplan (2)
Stanley Ogunboye Iyanu Ezekiel
003
Stadium Darulaman
8:45pm
KEDAH FA
4
1
PERLIS FA
BaddrolBakhtiar
Billy Mehmet (2)
SyazwanZainon
Farizal Rozali
004
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL SPA PUTRAJAYA FC
0
1
SELANGOR UiTM FC
-
Obi Ikechukwu Charles
005
Stadium MP PasirGudang
8:45pm
JOHOR DARUL TA’AZIM II
1
3
PDRM FA
Braulio Nóbrega Rodríguez
Mohd AfifAmirudin
Bobby GonzaleS
Mohd Fadhli Mohd Hashim
006
Stadium Bandaraya
8:45pm
PULAU PINANG FA
3
1
SABAH FA
Mohamad ZharifHasna (2)
Hilton Maoro Moreira
Md Rozaimi Abdul Rahman

27 JANUARI 2014 (ISNIN)
007
Stadium Bandaraya
8:45pm
PP PBAPP FC
0
0
NEGERI SEMBILAN FA
-
-
008
Stadium MB Petaling Jaya
4:45pm
PDRM FA
5
1
PULAU PINANG FA
Bobby Gonzales
Mohd Fadhil Mohd Hashim
ShahrilIzwan
Ali Ashfaq
Charles Souza Chad
Yong Kuong Yong
009
Stadium UiTM Shah Alam
4:45pm
SELANGOR UiTM FC
1
1
JOHOR DARUL TA’AZIM II
Abdi Kassim Sadallah
Mohd AznieTaib
010
Stadium Darulaman
8:45pm
PERLIS FA
0
1
KL SPA PUTRAJAYA FC
-
Khairol Azry Abdul Rahman
011
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL DRB HICOM FC
0
2
KEDAH FA
-
Billy Mehmet (2)
012
Stadium Likas KK
8:15pm
SABAH FA
1
3
KL FELDA UNITED FC
Md Rozaimi Abdul Rahman
Zah Rahan Krangar
Edward Junior Wilson (2)

7 FEBRUARI 2014 (JUMAAT)
013
Stadium TAR Paroi
8:45pm
NEGERI SEMBILAN FA
2
1
KL FELDA UNITED FC
EffaOwona
SivanesanShanmugan
Indra Putra
015
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL DRB HICOM FC
0
1
KL SPA PUTRAJAYA FC
-
Mickael Nicoise Joseph
016
Stadium MP PasirGudang
8:45pm
JOHOR DARUL TA’AZIM II
1
0
PERLIS FA
See Kok Luen
-
017
Stadium Bandaraya
8:45pm
PULAU PINANG FA
1
0
SELANGOR UiTM FC
Lee Kil-Hoon
-
018
Stadium MB Petaling Jaya
4:45pm
PDRM FA
1
0
SABAH FA
Mohd Sabree Abu
-

10 FEBRUARI 2014 (ISNIN)
019
Stadium Bandaraya
8:45pm
PP PBAPP FC
0
2
KL SPA PUTRAJAYA FC
-
Khairul Izwan Khalid (2)
022
Stadium Darulaman
8:45pm
PERLIS FA
2
3
PULAU PINANG FA
Dao Bakary
Md Haziq Muiz
Buengo Andre
Lee Kil-Hoon (2)
023
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL DRB HICOM FC
3
2
JOHOR DARUL TA’AZIM II
Khairul Anwar Shahrudin
KhairulNaimMahyuddin
Mohamad Fakhrullah Rosli
Mohd YussofZainalAbidin
Mohd RazifAbd Rahim (Gs)
024
Stadium Likas KK
8:15pm
SABAH FA
2
1
NEGERI SEMBILAN FA
Mohammad Ezaidy Md Khadar
Farid Ideris
Jean Emmanuel EffaOwona

14 FEBRUARI 2014 (JUMAAT)
025
Stadium Darulaman
8:45pm
KEDAH FA
0
1
NEGERI SEMBILAN FA
-
Jean Emmanuel EffaOwona
026
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL SPA PUTRAJAYA FC
0
4
KL FELDA UNITED FC
-
Zah Rahan Krangar
Edward Junior Wilson
Mohd Aizul Ridzuan Razali
Abd Latif Suhaimi
027
Stadium MP PasirGudang
8:45pm
JOHOR DARUL TA’AZIM II
1
0
PP PBAPP FC
See Kok Luen
-
028
Stadium Bandaraya
8:45pm
PULAU PINANG FA
2
1
KL DRB HICOM FC
Hilton Mauro Moreira
Lee Kil-Hoon
                Khairul Naim Mahyuddin
029
Stadium MB Petaling Jaya
4:45pm
PDRM FA
7
1
PERLIS FA
Ali Ashfaq (3)
Charles Souza Chad (2)
Bobby Gonzales
Khairul Izuan Abdullah
Dao Bakary
030
Stadium UiTM Shah Alam
4:45pm
SELANGOR UiTM FC
0
1
SABAH FA
-
Marwan Sayedeh

7 MAC 2014 (JUMAAT)
031
Stadium Bandaraya
8:45pm
PP PBAPP FC
1
2
PULAU PINANG FA
Muhd Badrulhisani Abdul Rahman
Hilton Mauro Moreira
Mohd Azizan Baba
032
Stadium MB Petaling Jaya
4:45pm
KL FELDA UNITED FC
2
2
JOHOR DARUL TA’AZIM II
Edward Junior Wilson
Mohd Khairul Ismail
Braulio Nóbrega Rodríguez
Mohd Aznee Taib
033
Stadium TAR Paroi
8:45pm
NEGERI SEMBILAN FA
0
0
KL SPA PUTRAJAYA FC
-
-
034
Stadium Darulaman
8:45pm
PERLIS FA
2
1
SELANGOR UiTM FC
Mohd Amri Fazal Mat Nor
Gonzalo Garavano
Obi Ikechukwu Charles
035
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL DRB HICOM FC
1
2
PDRM FA
Stanley Ogunboye Iyanu Ezekiel
Charles Souza Chad
Rafael Souza Silva Novais
036
Stadium Likas KK
8:15pm
SABAH FA
3
2
KEDAH FA
Marwan Sayedeh (2)
Srećko Mitrović
Baddrol Bakhtiar
Mohd Syazwan Zainon

11 MAC 2014 (JUMAAT)
014
Stadium Darulaman
8:45pm
KEDAH FA
1
1
PP PBAPP FC
Mohd Faizal Abu Bakar
Zainudin Abidin

14 MAC 2014 (JUMAAT)
037
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL SPA PUTRAJAYA FC
1
4
KEDAH FA
Fadzly Iskandar Adnan
José Franco Gómez
Mohd Syazwan Zainon
Adam Aidil Iskandar
Billy Mehmet
038
Stadium MP PasirGudang
8:45pm
JOHOR DARUL TA’AZIM II
2
0
NEGERI SEMBILAN FA
Shahril Ishak
Braulio Nobrega
-
039
Stadium Bandaraya
8:45pm
PULAU PINANG FA
1
1
KL FELDA UNITED FC
Titi Buengo
Indra Putra Mahayuddin
040
Stadium MB Petaling Jaya
4:45pm
PDRM FA
4
0
PP PBAPP FC
Bobby Gonzales
Munir Amran
Charles Souza Chad
Ali Ashfaq
-
041
Stadium UiTM Shah Alam
4:45pm
SELANGOR UiTM FC
1
2
KL DRB HICOM FC
Obi Ikechukwu Charles
Stanley Ogunboye Iyanu Ezekiel (2)
042
Stadium Darulaman
8:45pm
PERLIS FA
1
1
SABAH FA
Farouk Hashim
Marwan Sayedeh

17 MAC 2014 (ISNIN)
054
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL DRB HICOM FC
1
1
SABAH FA
Khairul Anwar Shahrudin
Mohd Razif Abdul Rahim (Gs)

21 MAC 2014 (JUMAAT)
043
Stadium Bandaraya
8:45pm
PP PBAPP FC
0
1
SELANGOR UiTM FC
-
Abdi Kassim Sadallah
044
Stadium MB Petaling Jaya
8:45pm
KL FELDA UNITED FC
3
3
PDRM FA
Shahrulnizam Mustapa
Indra Putra Mahayuddin
Edward Junior Wilson
Ali Ashfaq (2)
Charles Souza Chad
045
Stadium TAR Paroi
8:45pm
NEGERI SEMBILAN FA
1
3
PULAU PINANG FA
Kim Jin-Ryong
Mohd Baser Napae (2)
Hilton Moreira
046
Stadium Darulaman
8:45pm
KEDAH FA
1
0
JOHOR DARUL TA’AZIM II
Billy Mehmet
-
047
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL DRB HICOM FC
1
1
PERLIS FA
Farouk Hashim (Gs)
Wittawin Clowuttiwat
048
Stadium Likas KK
8:15pm
SABAH FA
0
0
KL SPA PUTRAJAYA FC
-
-
                                                    
24 MAC 2014 (ISNIN)
049
Stadium MP PasirGudang
8:45pm
JOHOR DARUL TA’AZIM II
2
0
KL SPA PUTRAJAYA FC
Braulio Nóbrega
Nicolás Delmonte
-
050
Stadium Bandaraya
8:45pm
PULAU PINANG FA
1
0
KEDAH FA
Lee Kwang-Hyun
-
051
Stadium MB Petaling Jaya
4:45pm
PDRM FA
2
2
NEGERI SEMBILAN FA
Charles Souza Chad
Rafael Souza Silva Novai
Jean-Emmanuel Effa Owona
Sivanesan Shanmugan
052
Stadium UiTM Shah Alam
4:45pm
SELANGOR UiTM FC
2
4
KL FELDA UNITED FC
Obi Ikechukwu Charles (2)
Zah Rahan Krangar
Mohd Haris Safwan Mohd Kamal
Indra Putra Mahayuddin
Edward Junior Wilson
053
Stadium Darulaman
8:45pm
PERLIS FA
2
1
PP PBAPP FC
Dao Bakary
Rosli Muda
Muhd Badrulhisani Abdul Rahman
                                                    
28 MAC 2014 (JUMAAT)
055
Stadium Bandaraya
8:45pm
PP PBAPP FC
0
3
KL DRB HICOM FC
-
Stanley Ogunboye Iyanu Ezekiel
Mohd Fakhrullah Rosli
Muhammad Azreen Zulkafali
056
Stadium MP Selayang
8:45pm
KL FELDA UNITED FC
5
1
PERLIS FA
Edward Junior Wilson (3)
Solehin Kanasian Abdullah
Ndumba Makeche
Dao Bakary
057
Stadium TAR Paroi
8:45pm
NEGERI SEMBILAN FA
1
0
SELANGOR UiTM FC
Kim Jin-Ryong
-
058
Stadium Darulaman
8:45pm
KEDAH FA
1
3
PDRM FA
Baddrol Bakhtiar
Ali Ashfaq (3)
059
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL SPA PUTRAJAYA FC
0
0
PULAU PINANG FA
-
-
060
Stadium Likas KK
8:15pm
SABAH FA
1
1
JOHOR DARUL TA’AZIM II
Marwan Sayedeh
Braulio Nobrega
                                                    
4 APRIL 2014 (JUMAAT)
061
Stadium Bandaraya
8:45pm
PULAU PINANG FA
4
1
JOHOR DARUL TA’AZIM II
Titi Buengo (2)
Lee Kil-Hoon
Shazuan Ashraf Mathews
Shahril Ishak
062
Stadium MB Petaling Jaya
4:45pm
PDRM FA
7
1
KL SPA PUTRAJAYA FC
Ali Ashfaq (2)
Bobby Gonzales
Charles Souza Chad (2)
Mohd Fazilidin Khalid
Mohd Hafiszuan Salehuddin (OG)
A. Puvanarajah
063
Stadium UiTM Shah Alam
4:45pm
SELANGOR UiTM FC
1
3
KEDAH FA
Muhamad Razren Mohd Jesni
Mohd Khyril Muhymeen Zambri (2)
Shafizan Hashim
064
Stadium Darulaman
8:45pm
PERLIS FA
0
1
NEGERI SEMBILAN FA
-
Kim Jin-Ryong
065
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL DRB HICOM FC
1
3
KL FELDA UNITED FC
Ashadi Mohd Yusoff
Zah Rahan Krangar (2)
Indra Putra Mahayuddin
066
Stadium Likas KK
8:15pm
SABAH FA
3
1
PP PBAPP FC
Mohd Redzuan Nawi
Maxsius Musa
Marwan Sayedeh
Mohd Khalis Ibrahim
                                                    
7 APRIL 2014 (ISNIN)
020
Stadium MP Selayang
8:45pm
KL FELDA UNITED FC
1
0
KEDAH FA
Edward Junior Wilson
-
021
Stadium UiTM Shah Alam
4:45pm
SELANGOR UiTM FC
0
2
PDRM FA
-
Mohamadou
Charles Souza Chad

11 APRIL 2014 (JUMAAT)
067
Stadium Bandaraya
8:45pm
PP PBAPP FC
1
0
SABAH FA
Mohd Faiz Mohd Nasir
-
068
Stadium MP Selayang
8:45pm
KL FELDA UNITED FC
3
2
KL DRB HICOM FC
Ahmad Syamim Yahya
Edward Junior Wilson (2)
Stanley Ogunboye Iyanu
Mohammad Naeem Rahimi
069
Stadium TAR Paroi
8:45pm
NEGERI SEMBILAN FA
2
0
PERLIS FA
Kim Jin-Ryong
Josef Kaplan
-
070
Stadium Darulaman
8:45pm
KEDAH FA
1
1
SELANGOR UiTM FC
Billy Mehmet
Aiman Syazwan
071
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL SPA PUTRAJAYA FC
0
3
PDRM FA
-
Charles Souza Chad (2)
Mohd Munir Amran
072
Stadium MP PasirGudang
8:45pm
JOHOR DARUL TA’AZIM II
3
2
PULAU PINANG FA
Braulio Nobrega (2)
Shahril Ishak
Titi Buengo Andre
Lee Gil Hoon
                                                    
14 APRIL 2014 (ISNIN)
073
Stadium Bandaraya
8:45pm
PP PBAPP FC
1
2
KL FELDA UNITED FC
Mohd Faiz Mohd Nasir
Edward Junior Wilson
Ndumba Makeche
074
Stadium MB Petaling Jaya
4:45pm
PDRM FA
1
0
JOHOR DARUL TA’AZIM II
Ahmad Ezrie Shafizie Sazali
-
075
Stadium UiTM Shah Alam
4:45pm
SELANGOR UiTM FC
2
1
KL SPA PUTRAJAYA FC
Engku
Bang Seung-Hwan
Khairul Izwan Khalid
076
Stadium Darulaman
8:45pm
PERLIS FA
1
6
KEDAH FA
Dao Bakary
Billy Mehmet (2)
Mohd Faizal Abu Bakar
Farouk Hashim (Gs)
Adam Griffiths
Baddrol Bakhtiar
077
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL DRB HICOM FC
1
3
NEGERI SEMBILAN FA
Ashadi Mohd Yusoff
Kim Jin-Ryong
S. Sivanesan
Jozef Kaplan
078
Stadium Likas KK
8:15pm
SABAH FA
1
3
PULAU PINANG FA
Andrezinho
Muhamad Zamri Chin
Titi Buengo
Lee Kil-Hoon
                                                    
18 APRIL 2014 (JUMAAT)
079
Stadium MP Selayang
8:45pm
KL FELDA UNITED FC
2
1
SABAH FA
Indra Putra Mahayuddin
Ndumba Makeche
Andrezinho
080
Stadium TAR Paroi
8:45pm
NEGERI SEMBILAN FA
2
0
PP PBAPP FC
Ivan Babic
Kim Jin-Ryong
-
081
Stadium Darulaman
8:45pm
KEDAH FA
0
2
KL DRB HICOM FC
-
Khairul Naim Mahyuddin
Mohd Fakhrullah Rosli
082
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL SPA PUTRAJAYA FC
1
1
PERLIS FA
Alen Guć
Mohd Farizal Rozali
084
Stadium Bandaraya
8:45pm
PULAU PINANG FA
1
2
PDRM FA
Lee Kil-Hoon
Charles Souza Chad
Ali Ashfaq
                                                    
19 APRIL 2014 (SABTU)
083
Stadium MP PasirGudang
8:45pm
JOHOR DARUL TA’AZIM II
2
2
SELANGOR UiTM FC
Muhammad Akram Mahinan
Mohd Izuan Jarudin
Abdi Kassim (2)

9 MEI 2014 (JUMAAT)
085
Stadium Bandaraya
8:45pm
PP PBAPP FC
2
7
KEDAH FA
Kaye Edrisar
Mohd Zamri Hassan
Khairul Helmi Johari
Namgung Woong (2)
Mohd Syamim Alif Mohd Sobri (2)
Billy Mehmet Osman (2)
086
Stadium MP Selayang
8:45pm
KL FELDA UNITED FC
1
0
NEGERI SEMBILAN FA
Indra Putra Mahayuddin
-
087
Stadium UiTM Shah Alam
4:45pm
SELANGOR UiTM FC
-
-
PULAU PINANG FA
PERLAWANAN #087 DITANGGUH KE 10 MEI 2014 DIATAS FAKTOR CUACA (HUJAN LEBAT)
088
Stadium Darulaman
4:45pm
PERLIS FA
0
2
JOHOR DARUL TA’AZIM II

Mohd Aznie Taib (2)
089
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL SPA PUTRAJAYA FC
1
3
KL DRB HICOM FC
Guy Bwele
Stanley Ogunboye Iyanu (3)
090
Stadium Likas KK
8:15pm
SABAH FA
2
2
PDRM FA
Zainizam Marjan
Marwan Sayedeh
Bobby Gonzales
Rafael Souza Silva Novais

10 MEI 2014 (SABTU)
087
Stadium UiTM Shah Alam
4:45pm
SELANGOR UiTM FC
0
0
PULAU PINANG FA
-
-

16 MEI 2014 (JUMAAT)
091
Stadium TAR Paroi
8:45pm
NEGERI SEMBILAN FA
0
1
SABAH FA
-
Marwan Sayedeh
092
Stadium Darulaman
8:45pm
KEDAH FA
1
0
KL FELDA UNITED FC
Muhd Syafiq Ahmad
-
093
Stadium MP Temerloh
4:45pm
KL SPA PUTRAJAYA FC
2
1
PP PBAPP FC
Alen Guć
Mohd Norhafizzuan Jailani
Edrisar Kaye
095
Stadium Bandaraya
8:45pm
PULAU PINANG FA
2
1
PERLIS FA
Lee Kil-Hoon (2)
Mourad Farris
096
Stadium MB Petaling Jaya
4:45pm
PDRM FA
1
1
SELANGOR UiTM FC
Charles Souza Chad
Abdi Kassim Sadallah

17 MEI 2014 (SABTU)
094
Stadium MP PasirGudang
8:45pm
JOHOR DARUL TA’AZIM II
1
1
KL DRB HICOM FC
Braulio Nobrega
Stanley Ogunboye Iyanu

23 MEI 2014 (JUMAAT)
097
Stadium Bandaraya
8:45pm
PP PBAPP FC
0
1
JOHOR DARUL TA’AZIM II
-
Mohd Azinee Taib
098
Stadium MP Selayang
8:45pm
KL FELDA UNITED FC
5
3
KL SPA PUTRAJAYA FC
Mohd Raimi Md Nor (2)
Edward Junior Wilson (2)
Zah Rahan Krangar
Alen Guc
Mohd Hanifuddin Abd Rahman
A. Puvanarajah
099
Stadium TAR Paroi
8:45pm
NEGERI SEMBILAN FA
1
2
KEDAH FA
Jean-Marc Alexandre
Billy Mehmet
Namgung Woong
101
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL DRB HICOM FC
1
3
PULAU PINANG FA
Mohd Fakhrullah Rosli
Muhd Rafiuddin Rodin (2)
Luiz Ricardo Lino Dos Santos
102
Stadium Likas KK
8:15pm
SABAH FA
1
3
SELANGOR UiTM FC
Maxsius Musa
Ahmad Shahir Ismail
Obi Ikechukwu Charles (2)

29 MEI 2014 (KHAMIS)
100
Stadium Darulaman
4:45pm
PERLIS FA
2
3
PDRM FA
Dao Bakary
Hadi Syahmi Hamzah
Mohd Khairi Zainuddin (Gs)
Charles Souza Chad (2)

9 JUNE 2014 (ISNIN)
103
Stadium Darulaman
8:45pm
KEDAH FA
2
0
SABAH FA
Mohd Faizal Abu Bakar
Zuraindey Jumai
-
104
Stadium MP Temerloh
4:45pm
KL SPA PUTRAJAYA FC
3
3
NEGERI SEMBILAN FA
Guy Bwele (2)
Eddy Viator
Sivanesan A/L Shanmugam
Ivan Babić
Kim Jin-Yong
105
Stadium MP PasirGudang
8:45pm
JOHOR DARUL TA’AZIM II
1
1
KL FELDA UNITED FC
Nicolás Delmonte
Edward Junior Wilson
106
Stadium Bandaraya
8:45pm
PULAU PINANG FA
3
1
PP PBAPP FC
Luiz Ricardo Lino (2)
Syazuan Asyraf Matthews
Edrisar Kaye
107
Stadium MB Petaling Jaya
4:45pm
PDRM FA
2
1
KL DRB HICOM FC
Mohd Afif Amiruddin
Mohamadou Sumareh
Ogunboye Iyanu Ezekiel
108
Stadium UiTM Shah Alam
4:45pm
SELANGOR UiTM FC
2
0
PERLIS FA
Obi Ikechukwu Charles
Aiman Syazwan Abdullah
-
                                                    
13 JUNE 2014 (JUMAAT)
109
Stadium Bandaraya
8:45pm
PP PBAPP FC
1
4
PDRM FA
Boris Kochkin
Ali Ashfaq (2)
Bobby Gonzales
Charles Souza Chad
110
Stadium MP Selayang
8:45pm
KL FELDA UNITED FC
4
1
PULAU PINANG FA
Ahmad Syamim Yahya
Mohd Raimi Md Nor
Zah Rahan Krangar
Abdul Latiff Suhaimi
Luiz Ricardo Lino
111
Stadium TAR Paroi
8:45pm
NEGERI SEMBILAN FA
2
2
JOHOR DARUL TA’AZIM II
Ivan Babić
Mohd Nizam Abu Bakar
Mohd Izuan
Mohd Azinee Taib
112
Stadium Darulaman
8:45pm
KEDAH FA
1
1
KL SPA PUTRAJAYA FC
Namgung Woong
Mohd Asyidi Dil Ashar Yusof
113
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL DRB HICOM FC
4
0
SELANGOR UiTM FC
Ogunboye Iyanu Ezekiel (3)
Mohd Fakhrullah Rosli
-
114
Stadium Likas KK
8:15pm
SABAH FA
0
0
PERLIS FA
-
-
                                                    
16 JUNE 2014 (ISNIN)
115
Stadium MP Temerloh
4:45pm
KL SPA PUTRAJAYA FC
2
0
SABAH FA
Khairul Izwan Khalid
Eddy Viator
-
116
Stadium MP PasirGudang
8:45pm
JOHOR DARUL TA’AZIM II
1
1
KEDAH FA
Mohd Zaquan Adha Abd Razak
Muhammad Farhan Roslan
117
Stadium Bandaraya
8:45pm
PULAU PINANG FA
2
1
NEGERI SEMBILAN FA
Lee Kil-Hoon (2)
Kim Jin-Yong
118
Stadium MB Petaling Jaya
4:45pm
PDRM FA
0
1
KL FELDA UNITED FC
-
Zah Rahan Krangar
119
Stadium UiTM Shah Alam
4:45pm
SELANGOR UiTM FC
2
2
PP PBAPP FC
Obi Ikechukwu Charles
Mohd Razren Jesni
Edrisar Kaye (2)
120
Stadium Utama Negeri
4:45pm
PERLIS FA
2
2
KL DRB HICOM FC
Dao Bakary (2)
Ogunboye Iyanu Ezekiel
Mohd Arif Baseri
                                                    
20 JUNE 2014 (JUMAAT)
121
Stadium Bandaraya
8:45pm
PP PBAPP FC
1
1
PERLIS FA
Mohd Badrul Hisani Abd Rahman
Norismaidham Ismail
122
Stadium MP Selayang
8:45pm
KL FELDA UNITED FC
8
0
SELANGOR UiTM FC
Mohd Raimi Mohd Noor
Edward Wilson Junior (2)
Indra Putra Mahayuddin (3)
Makeche Ndumba
Mohd Syahid Zaidon
-
123
Stadium TAR Paroi
8:45pm
NEGERI SEMBILAN FA
0
4
PDRM FA
-
Bobby Gonzales
Mohd Fauzi Abdul Majid
Ali Ashfaq
Mohd Shahril Izwan Abdullah
124
Stadium Darulaman
8:45pm
KEDAH FA
1
1
PULAU PINANG FA
Billy Mehmet
Lee Kil-Hoon
125
Stadium MP Temerloh
4:45pm
KL SPA PUTRAJAYA FC
1
2
JOHOR DARUL TA’AZIM II
Khairol Azry Abdul Rahman
Mohammad Shahril Ishak
Nicolás Delmonte
126
Stadium Likas KK
8:15pm
SABAH FA
1
0
KL DRB HICOM FC
Predrag Pocuca
-
                                                    
24 JUNE 2014 (SELASA)
127
Stadium MP PasirGudang
8:45pm
JOHOR DARUL TA’AZIM II
1
0
SABAH FA
Hardy Charles Parsi
-
128
Stadium Bandaraya
8:45pm
PULAU PINANG FA
2
2
KL SPA PUTRAJAYA FC
Lee Kil-Hoon (2)
Khairol Azry Abdul Rahman
Muhd Nurhafizzuan
129
Stadium MB Petaling Jaya
4:45pm
PDRM FA
2
3
KEDAH FA
Ali Ashfaq
Mohd Fauzi Abdul Majid
Mohd Syazwan Zainon
Namgung Woong
Billy Mehmet
130
Stadium UiTM Shah Alam
4:45pm
SELANGOR UiTM FC
1
1
NEGERI SEMBILAN FA
Obi Ikechukwu Charles
Jean-Marc Alexandre
131
Stadium Utama Negeri
4:45pm
PERLIS FA
2
3
KL FELDA UNITED FC
Bamba Sinaly (2)
Zah Rahan Krangar
Ndumba Makeche
Ahmad Syamim Yahya
132
Stadium Hang Jebat
4:45pm
KL DRB HICOM FC
1
1
PP PBAPP FC
Ogunboye Iyanu Ezekiel
Rosdi Talib
                                                    

4 comments:

  1. alaa macam tak buatupdating pula laaa,hari ni i buka 23/06/2013 tapi listing result game baru 21/5/2013...apahal pula leee...

    ReplyDelete
    Replies
    1. sorry bro, lambat update. skrg baru di kemaskini.

      Delete
  2. salam. ada rakaman video tak bagi setiap perlawanan? kalau ada boleh emailkan pada saya tak link nya?
    a.afieqah@gmail.com.
    terima kasih

    ReplyDelete
    Replies
    1. Minta maaf. Sy tiada rakaman bagi setiap perlawanan. Mungkin kalau search dalam You Tube ada kot rakaman highlight perlawanan.

      Delete

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...